Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/295.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Krótkie suknie ślubne z trenem

Krótkie suknie z trenem

Falbany przy sukni ślubnej mają swoje zwolenniczki i przeciwniczki. Niektórym paniom takie ozdoby się podobaj, inne wolą proste kreacje. Podobnie jest w przypadku trenów. Można uważać że to pewna przesada albo czuć się świetnie w sukni, która go posiada.

Z pewnością suknia z trenem wygląda bardzo elegancko, a ślub to właściwie jedyna okazja kiedy można założyć taki fason, zwłaszcza jeśli komuś podoba się ślubny styl vintage. Często też na myśl o trenie przypominają się od razu komedie romantyczne, w których jest on niesiony przez dzieci, druhny lub nawet jakieś zwierzęta. Jeśli kobieta marzy o sukni z trenem nie powinna zbyt długo się wahać. Natomiast chcąc uniknąć skojarzeń z kimkolwiek i czymkolwiek może wybrać bardzo oryginalny krój – krótką sukienkę ślubną z trenem. To naprawdę niezwykłe połączenie. Kontrast długości robi duże wrażenie i wygląda zupełnie inaczej niż długa suknia z trenem. Obecnie zakładanie mini na własną ceremonię zaślubin jest modne, podobnie jak inne niekonwencjonalne pomysły. Oczywiście sukienka powinna mieć klasę i nie wzbudzać zbyt poważnych kontrowersji.

Pytanie, które zadaje sobie wiele przyszłych panien młodych brzmi: czy tren nie jest aby niewygodnym i kłopotliwym rozwiązaniem? Ciągnie się po ziemi i brudzi. Podczas składania życzeń czy tańczenia ktoś może na niego nadepnąć. Trudno natomiast podtrzymywać go cały czas jedną ręką. Co robić? Najprostsze rozwiązanie to zakupienie sukni, która umożliwia odpięcie trenu w pewnym momencie. Jeśli natomiast jest on wszyty na stałe można go podpiąć. Trzeba tylko wcześniej pomyśleć o uwzględnieniu takiej możliwości. Tren może być szeroki i rozłożysty, ale także raczej wąski i prosty. Bywa tak, że szyje się go z tego samego materiału co suknię albo z lekkiej, przezroczystej tkaniny. Ewentualnie może mieć inny kolo niż sukienka. Wtedy powinien o oczywiście korespondować z jej wykończeniami czy dodatkami. Z pewnością rok 2012 w modzie ślubnej zapowiada się bardzo ciekawie. Będzie można realizować najbardziej niesamowite pomysły. W końcu chodzi o to, żeby zapamiętać dzień ślubu na zawsze i żeby pozostawił on niezwykłe wrażenia.