Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/295.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Ślubne sukienki mini

Do ślubu w mini

Skoro ślub to wyjątkowe wydarzenie, również sukienka ślubna powinna być naprawdę oryginalna i ciekawa. Coraz więcej kobiet rezygnuje z tradycyjnej bieli i wybiera kolorową suknię ślubną. Poza tym nie koniecznie bywa ona długa. Właściwie czemu nie wstąpić w związek małżeński w mini?

Obecnie założenie mini na ślub nie jest odbierane jako nietakt. Jeśli tylko jest ona stylowa i dobrze dobrana do figury panny młodej może się prezentować naprawdę doskonale. Zresztą urok ślubnych mini doceniono już w latach 60-tych i 70-tych XX wieku, kiedy wiele kobiet zakładało je na swój ślub. Potem moda uległa zmianie, jednak krótkie sukienki ślubne znów stają się popularne. Panie mają oczywiście do wyboru różne ich fasony. Z rękawami i bez, z odsłoniętymi plecami lub nie, z dopasowanym lub rozłożystym dołem itd. Interesujący pomysł to krótka suknia ślubna z trenem. Z jednej strony nogi pozostają całkiem odsłonięte, a z drugiej pas delikatnego materiału ciągnie się po ziemi za dostojnie kroczącą panną młodą.

Z pewnością w ogóle noszenie mini, a już z całą pewnością krótka sukienka ślubna, wymaga zgrabnych i długich nóg. Nie jest to odpowiedni strój ślubny dla niskiej osoby. Panie, które są raczej przy kości również powinny wybrać coś bardziej dopasowanego do swojej sylwetki. Poza tym krótkie sukienki pasują bardziej do dziewcząt i pań w młodym wieku. Dobrze jest mieć to na uwadze szukając sukni ślubnej. Oczywiście do mini należy założyć szpilki. Buty muszą być starannie dobrane, bo będą dobrze widoczne. Panna młoda musi też umieć chodzić na wysokich obcasach. Kiedy wszystko będzie już dopracowane i dopięte na ostatni guzik pozostaje tylko czekać na reakcję pana młodego. Niektóre kobiety rzeczywiście nie pokazują się przed ceremonią przyszłemu mężowi w ślubnej sukience, bo podobno przynosi to pecha. W związku z tym może on być równie zaskoczony i oszołomiony jak goście. Chociaż właściwie jego te odczucia najprawdopodobniej dotyczą w jeszcze większym stopniu. Na pewno to duża radość żenić się z ukochaną kobietą, która na dodatek tak atrakcyjnie wygląda!