Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/295.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Ślubne sukienki bombki

Sukienka ślubna bombka

Moda ślubna zaskakuje w tym roku ciekawymi pomysłami. Jedna z propozycji to sukienka bombka. Jest ona z pewnością niestandardowa i bardzo odpowiednia dla każdej kobiety, która chce wyglądać naprawdę wyjątkowo. Kiedy zastanawiamy się nad ślubną kreacją na myśl przychodzą przede wszystkim długie, dostojne suknie.

Na pewno sukienka bombka będzie najbardziej odpowiednia dla młodej osoby. Jest to bowiem dość dziewczęcy krój. Niestety nie wygląda on też dobrze na każdym rodzaju sylwetki. Oczywiście najkorzystniej prezentuje się on na wysokich i szczupłych paniach. Bombka nie będzie odpowiednią suknią ślubną dla niskiej osoby, bo jej rozłożyste kształty nie będą sprzyjały optycznemu dodawaniu centymetrów. Z kolei kobiety przy kości będą wyglądały w sukience bombce na jeszcze bardziej puszyste. Natomiast warto teraz wymienić plusy ślubnych bombek. Takie sukienki nie mają gorsetów, halek, usztywnień i tym podobnych rzeczy sprawiających, że sukienka bywa mało wygodna. Właśnie dlatego można czuć się w niej tak dobrze i swobodnie.

Charakterystyczny dla sukienek bombek jest ich dół, który wygląda właśnie jak rodzaj kuli z materiału.  Jeśli natomiast chodzi o górę może ona być różnorodna. Najczęściej w tego typu sukienkach ślubnych ramiona i plecy pozostają odsłonięte. Oryginalnym rozwiązaniem będzie sukienka na jedno ramię, ale ramiączek może nie być w ogóle.  Poza tym sukienka bombka może mieć wcięcie w talii lub podwyższony stan. Ponieważ zwykle jest dość krótka najlepiej założyć do niej buty na wysokim obcasie. Poza tym nie wymaga ona zbyt wielu dodatków. Właściwie ze względu na bogaty dół sukienki są one nawet niewskazane. Jeśli jest chłodno można założyć po prostu dopasowany żakiet. Z welony lepiej jest zrezygnować, ale jeśli przyszłej pannie młodej bardzo na nim zależy powinien być raczej krótki. Ślubne sukienki bombki szyte są z delikatnych i lekkich materiałów. Mogą oczywiście być kolorowe. Wówczas połączone zostaną dwa trendy ślubne 2012 roku – sukienka bombka oraz zerwanie z tradycyjną bielą. Z pewnością wielu paniom taki pomysł się spodoba.