Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/295.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Sukienka ślubna dla niskiej osoby

Kreacja ślubna dla niskiej osoby

Kobiety które uważają, że ich sylwetka posiada pewne mankamenty powinny szczególnie starannie dobierać fason sukni ślubnej. Chodzi o to, aby w dniu swojego ślubu czuć się naprawdę wyjątkowo, pięknie i atrakcyjnie. W związku z tym warto najpierw zapoznać się z radami dotyczącymi wyboru kreacji ślubnej dla puszystej, kobiety która jest wyjątkowo szczupła albo bardzo wysoka. Dotyczy to także drobnych i niskich pań.

Jeśli masz niewiele centymetrów możesz optycznie dodać sobie nieco wzrostu. Wystarczy kilka prostych trików. Natomiast oczywiście poszukując sukienki ślubnej trzeba też kierować się tym, żeby była to ta jedyna kreacja marzeń. Z pewnością panie, które potrzebują fasonu dodającego im wzrostu mają nieco mniejszy wybór, ale zawsze w razie czego można przecież uszyć suknię ślubną. Okazuje się bowiem, że założenie butów na wysokim obcasie to tylko jeden ze sposobów na dodanie sobie kilku centymetrów. Natomiast oczywiście jest on bardzo skuteczny i każda niska panna młoda może go zastosować. Jeśli chodzi o pozostałe dodatki powinno być jak najskromniej. Również suknia nie powinna być za bardzo ozdobiona. Zdecydowanie odradza się bufiaste rękawy, falbany czy suknie bombki. Powodują one, że sylwetka wydaje się szersza, bardziej przysadzista, natomiast aby wydawała się wyższa trzeba ją wysmuklać.

Przyszłe panny młode o niskim wzroście powinny wybierać gładkie suknie i z lekkich materiałów. Lepiej unikać też zbyt żywych kolorów. Wbrew pozorom nie należy zakładać całkiem długich kreacji, chyba że będą miały znacznie podwyższony stan. Być może najlepszym rozwiązaniem okaże się nawet suknia odcinana aż pod biustem.  Trzeba też mieć na uwadze, że długość która najbardziej skraca sylwetkę to sukienka do połowy łydki. Jednak rzadko jest ona wybierana do ślubu. Kolejny sposób by wydawać się wyższą to zrobienie odpowiedniej fryzury. Świetnym rozwiązaniem będzie wysoko upięty kok albo jakaś ozdoba do włosów. Oczywiście może to być welon. Natomiast wszystkie te zabiegi mają służyć tylko temu, aby kobieta nie myślała podczas ślubu o niczym innym, tylko o tym że jest szczęśliwa.