Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/295.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Suknie ślubne na jedno ramię

Asymetryczne suknie na jedno ramię

Poszukując pomysłu na własną suknię ślubną trzeba zastanowić się nad wieloma rzeczami. Zwykle najpierw decyduje się ogólnie jaki kreacja powinna mieć krój, a następnie następuje doprecyzowanie szczegółów. Bez względu na to czy kobieta potrzebuje suknię ślubną xxl czy w rozmiarze s powinna ona być uszyta w taki sposób, żeby eksponować walory danej sylwetki.

 Kobiety o długich szyjach, smukłych ramionach i delikatnie wystających obojczykach często decydują się na suknie z gorsetami, które trzymają się dobrze nawet bez ramiączek. Dzięki temu mogą odsłonić piękną szyję i ramiona. Jednak nie wszystkie panie czują się dobrze w gorsetach. Nic dziwnego, są one w końcu sztywne i dosyć ciasne. Nie powinno się przesadzać z ich sznurowaniem, ale z drugiej strony muszą całkowicie przylegać do ciała, by dobrze podtrzymywać biust. Może istnieje inne rozwiązanie? Oczywiście – chociażby cienkie ramiączka, ale w tym roku warto wybrać suknię na jedno ramię. Trend ten powraca co jakiś czas, jednak jeśli chodzi o suknie ślubne jest właściwie nowością.

Ślubne suknie z asymetryczną górą są oryginalne i nieco ekstrawaganckie. Wpisują się więc jak najbardziej w tegoroczne założenia projektantów mody. Chętnie też łączą oni kilka ciekawych pomysłów w jednej kreacji. Nie brakuje więc czerwonych mini ślubnych zakładanych na jedno ramię. Można także założyć na swój ślub asymetryczną suknię z kaskadą ukośnych falban. Bardzo ładnie prezentują się długie dopasowane suknie, które rozszerzają się na dole i mają niewielki tren. To bardzo elegancki pomysł. Poza tym w ten sposób i góra i dół sukienki będą posiadały jakiś przykuwający uwagę akcent. Ewentualnie można w ogóle postawić na asymetrię i wybrać kreację z takim również dołem. Nie jest to zbyt często wykorzystywane rozwiązanie, ale jeśli zostanie zrealizowane z gustem i smakiem może być bardzo ładnie. Najważniejsze jest to, żeby nie zastanawiać się przede wszystkim nad tym jak zaskoczyć gości, tylko jak sprawić by czuć się możliwie jak najlepiej, jak najatrakcyjniej i w ogóle wyjątkowo.