Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/295.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Kolorowa suknia ślubna

Kolorowe suknie ślubne

Oryginalna suknia ślubne to marzenie prawie każdej panny młodej. Tylko na czym może polegać niezwykłość tego stroju? Można na przykład pójść w mini do ślubu. Goście zwykle bowiem spodziewają się, że zobaczą długą, rozłożystą, białą suknię. Jednak skoro tak ciekawym pomysłem może być także założenie kreacji ślubnej w wyrazistym kolorze.

Biel sukni ślubnej ma symbolizować czystość i szczere zamiary oraz szczęście. Jednak nie zawsze tak było. Pierwszą kobietą, która założyła białą suknię na ślub z Franciszkiem II Walezjuszem była Maria I Stuart, a wówczas biel we Francji oznaczała żałobę. Zwykle więc panny młode ubierały suknie ślubne w rozmaitych kolorach. Zakazana była tylko czerń i czerwień. Natomiast na przykład w kulturze dalekowschodniej właśnie czerwień, nawet po dziś dzień, jest uznawana za kolor jak najbardziej odpowiedni na ślub z racji tego, że symbolizuje tam powodzenie. Obecnie w Polsce wybór sukni ślubnej podyktowany jest głównie upodobaniami przyszłej panny młodej. Jeśli decyduje się ona na jakiś specjalny kolor raczej nie zastanawia się nad jego wymową, ale po prostu nad tym jak się będzie w nim prezentować.

Znalezienie kolorowej kreacji w salonie sukien ślubnych wcale nie jest jedna takie poste. Dominują tam suknie białe, kremowe i ecru. Z pewnością dlatego, że jednak najwięcej kobiet decyduje się na takie właśnie odcienie. Może się więc okazać, że najlepiej będzie uszyć suknię ślubną z wybranych materiałów i kolorów. W końcu ślubna sukienka musi odpowiadać kobiecie również pod względem kroju. Cóż więc z tego, że znajdzie w którymś ze sklepów strój w tym kolorze, jeśli będzie to falbaniasta suknia ślubna, a ona marzy o czymś prostym. Uszycie sukni ma też taką zaletę, że będzie ona idealnie pasować na przyszłą pannę młodą. Natomiast można też poszukać sukni w wybranym kolorze w sklepach internetowych. Zresztą w ogóle zawsze warto zacząć od przejrzenia jak największej ilości zdjęć. Potem łatwiej jest zdecydować jaki suknia powinna mieć krój oraz czy wybrać biel, czerwień, zieleń czy też może połączenie dwóch kolorów.